Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem intel versus amd

ahoj,koukal jsem na internet na notebooky,a vylezla mi nabídba jestli chci amd nebo intel.Můžete mi někdo poradit co je jepší?Jedná se o notebooky Asus s otočnou kamerkou.Díky.M

ach jo, koukal jsem na internetu ovoce a vylezly na me grepy a pomerance, co je lepsi ?

---

Nejvykonejsi v notebookach je asi v soucasne dobe intel Core2Duo. Ale treba sestre jsem doporucil notebook s amd Athlonem X2, protoze pro jeji ucely je to dotatecne vykonne a zaroven levnejsi.
Takze napis co s tim budes delat a muzeme ti poradit. ;-)