Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hrajou mi jen dva repraky z peti , help me - chyba u zvukovky?

ahojky, pote, co jsem si udelal reinstal oken,
tak mi hrajou jen dva repraky, pritom pri testu,
hraje v poho kazdy sam
ale v games nebo movies ani boha
pritom, kdyz dam aktualizovat ovladac
tak to pise, ze novejsi neni!
nevite v cem , nebo kde se to nejak
vyspekulovat?

dekuji za pomoc

/pripadne pisnete jaky screen potrebujete/

Daniel

PS: nejedna se o integrovanou - tu sice mam, ale nepouzivam

hura, ale to jak jsem to rozchodil, mi snad nikdo neuveri :D

nasel jsem si instal cd, ale porad nic :(

tak jsem ji vyndal, zandal, odinstaloval, ale porad nic, zakazal v biosu integrovanou ale porad nic

tak me tak napadlo, udella jsem aktualizaci ovladace, ale porad nic, (z netu) tak jsem zkusil dat ovladac z CD

pritom je to hercules zvukovka a me to ukazovalo ica..... a najednou, kopirovani a svete div se, se zmenil nazev na gamemouse 5.1 atd atd... a uz to facha :D

no nic, vsem mockrat dekuji za snahu ;-)

Daniel