Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externi zvukovka TRUST - pri spusteni instalace me to napise at zvukovku pripojim

Dobry den,
mam externi zvukovou kartr TRUST 14134 a system vista. Bohuzel ke karte nema CD s ovladaci. Ovladace jsem si stahnul z webu www.trust.com. Bohuzel pri spusteni instalace me to napise at zvukovku pripojim i kdyz pripojena je. Nevite co s tim? Kam se ovladace instaluji:-[?
Dekuji z odpovedi
Změna předmětu, původně: Exterbi zvukovka TRUST (LaKr) (Kráťa)

Tak si stiahol asi nespravny ovladac. Musis si najst spravny presne pre ten typ zvukovky a presne pre tvoj OS (vista 32bit alebo 64bit alebo aka)
P.S. ked instalator po tebe chce aby si to pripojil tak to strc do PC a malo by ti vybehnut okno ze najdeny novy hardware, pockaj 20 sekund ak sa nic nebude diat tak odklikaj na tom "najdeny novy HW" Next, Next, Next, OK. a zas cakaj 20-30sekund ze co sa bude diat, prip. klikaj next v tom okne kde ti to pisalo aby si pripojil zvukovku.

Pre vistu 64-bit ovládače neexistujú,karta podporuje len 32-bitové systémy-win98se,w2k/wxp/vistu,pre vistu existuje len beta ovládač a výlučne len pre 32-bitovú verziu.Zariadenie musí byť pripojené pri vypnutom pc,po štarte musí byť vo w2k/wxp/viste zrušená hláška o nájdenom hardwari a požiadavke hladania ovládača,potom treba spustiť manuálne súbor s ovládačom[pokial neexistuje originálne dodávané cd],po inštalácii ovládača treba bezpodmienečne reštartovať pc,bez ohladu na to,či inštalácia zobrazí alebo nezobrazí výzvu o potrebe reštartu a malo by to fungovať.Pokial nie,reklamovať alebo vrátiť predávajúcemu.