Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdílný zvuk:"cvaknutí"v IE7 ale v v Firefox 3.0.4 ne

Dobrý den, prosím o radu.
Ve výše uvedených prohlížečích mi zvuk funguje. Rozdíl je pouze v tom, že pokud v IE7 kliknu na odkaz, ozve se takové malé cvaknutí. Nevadí mi to, jen bych se chtěla zeptat zda nevíte, proč v Firefoxu se to neozývá.
Doplňky mám u obou nastaveny stejné.
Díky za každou radu (je to čistě jen zvědavost)
Nijak mě to neomezuje.
WIN XP sp3

Predpokladam ze lebo IE je dementny prieskumnik a pouziva zvuky nastavene pre prieskumnika Windows (vid. ovladacie panely - zvuky, zvuk pre "navigaciu" alebo otvorenie polozky alebo ako to je prelozene).
Ten zvuk je prve co po instalacii Win vypinam, idiotskejsi zvuk po kazdom kliknuti mysi v ponuke Start uz si neviem ani predstavit.

Co člověk, to názor, a zvyk.
U mně je povolen jenom zvuk vysypání koše - ostatní "muziku" nemusím.
A mimo soutěž - kdykoliv přijdu k nějakým známým, a potřebuji se na něco mrknout, tak mě ta "muzika" pije krev.
Ale je to každého věc.