Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznáte nějaký program na čtení e-books na komunikátoru s WM 6.1

Mám HTC Touch HD, který má jenom 4 HW tlačítka a to pro telefonní funkce. Dosud jsem na čtení elektronických textů používal Haali Reader, který neměl chybu. Ovládá se ale výhradně HW tlačítky.

Proto bych potřeboval něco, kde bych alespoň posuv stránky mohl ovládat přes dotyk displeje.

Jossie a Rce, je tady ale problém.

Já jsem onen MPR kdysi používal na prvním Ipaqu a mám pocit, že on používá nějaký vlastní formát a normální texty se do něj musely nějak konvertovat. Já bych potřeboval čtečku na plain txt. (PSPAD RULEZZZ!)

já na svým SGH i900 používám taky mobi pocket reader.. a .txt formát to přečte taky.. jen se to musí s ním samozřejmě asociovat.. jinak na čtení používám formát .pdb stáhnutý z netu.. a pak už to jen stačí dát do PPC a šlape to v pohodě.. a to otáčení stále funguje

Ted jsem zkoumal Haali a kdyz zakazes slovniky, tak kliknutim dole na strance prechazis na dalsi stranu

Dival jsem se i na MobiPocket. Ten sice umoznuje kliknutim prechazet po stranach, ale musis tam dodat fonty, jinak nemas cestinu a nastavit tam ve srovnani s Haali muzes jen par veci.

Ted jsem zkoumal Haali a kdyz zakazes slovniky, tak kliknutim dole na strance prechazis na dalsi stranu

Ale musíš se trefit přesně stylusem na tu spodní čáru. Nelze tedy použít stařecký, kostnatý a třesoucí se prst. Četl jsi Dědovu mísu?

...tapes prstem (tedy spis nehtem) vlevo a vpravo

Tak jsem to zkoušel a dokud si nenechám narůst dlouhý nehet (cca jako čínský císař) a udělat pořádnou manikúru, tak s tím nehnu.

V každém případě palcem ani ťuk. Tudíž palce dolů a ... Morituri Te Salutant....

Nedomyslenosti v MobiPocket:
- kdyz chci cist nalezato Mobi otoci displej celeho systemu a neni schopny to pri ukonceni nevrati zpet
- neni schopny si zapamatovat adresar s knihami a pokazde prochazi celou kartu
- neni schopny zobrazit knihy z podadresaru, napr. \knihy\serie
- pri otevreni si soubor prevede do vlastniho formatu, takze zbytecne vytvari dalsi soubory