Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
... se liší tvrdostí "pouhých" 7H Stačí číst.
dsa 28.03.2025 18:04
dsa
jo to jsem četl až po otázce, ale co ta věta že mi "nikdy" nepraskne? thx
Dejv3 28.03.2025 20:01
Dejv3
... je lepší, než "běžná skla" :-) nový
dsa 28.03.2025 20:48
dsa
Od doby, kdy jsem poprvé viděl gelovou ochranu displeje mobilu, už žádné sklo nechci. Mám to již na… nový
Paron 31.03.2025 09:38
Paron
Zkoušel jsem jich za těch pár let několik na několika telefonech a vrátil jsem se ke klasickému kval… nový
Jan Fiala 31.03.2025 10:39
Jan Fiala
Já "Flexibleglass" za poslední rok nalepil přes stovku. Výhody jsou, že jsou tenké jako originální f… poslední
Karel__ 31.03.2025 14:21
Karel__

Zkoušel jsem jich za těch pár let několik na několika telefonech a vrátil jsem se ke klasickému kvalitnímu sklu.
Když ti telefon spadne displejem na kamínek, sklo to odnese, ale displej ochrání, gel ne. Kamínek přes fólii projde a je po displeji.
Trvanlivost fólie (gelové nebo jiná) je taky mnohem kratší než u skla. Nehledě na to, že často používaná místa se ošoupají, fólie se po čase začne na okrajích odlepovat... Ano, fólie je levnější, takže prostě budeš dokola přelepovat fólie.

Já "Flexibleglass" za poslední rok nalepil přes stovku. Výhody jsou, že jsou tenké jako originální fólie od výrobce, takže hrany skla na mobilu nejsou tak znatelné. Sklo se nerozbije ťukancem klíčů apod., vydrží podstatně déle. Po nalepení nakřivo se dá odlepit a nalepit znovu. Např. tyto - https://www.mobilpouzdra.cz/3mk-flexibleglass-pro-xiaomi-17 za 299 Kč, PRO verze za 519 Kč https://www.mobilpouzdra.cz/3mk-flexibleglass-pro-pro-xiaomi-15 , je tam i pěkný popis.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru