Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virus? - ve Windows XP mi z ničeho nic vypadl obraz a od té doby PC nejede

Ahoj, ve Windows XP mi z ničeho nic vypadl obraz a od té doby PC nejede. Resp. pustím PC, obraz funguje, začne se spouštět Windows, obraz se vypne a PC opět nereaguje. Zkoušel jsem nouzový režim a výsledek stejný. Zkoušel jsem instalační cd a zobrazí se mi, že soubor dac2w2k.sys je poškozen. Nevíte někdo, kde je problém? Mnohokrát děkuji za pomoc. Milan.
Změna předmětu, původně: virus? (LaKr) (Kráťa)

dac2w2k.sys je ovládač raid controllera od spoločnosti Mylex a jeho zastaralá verzia je známym problémovým súborom,ktorý spôsobuje neschopnosť naštartovania wxp,treba bezpodmienečne upgradovať na poslednú verziu