Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připevnění chladiče na CPU lepidlem.

Dobrý den všem! Chystám se dát dohromady starého kompa s PGA370. Potřebuji tam nějak dostat chladič na procesor. Mám spony ale ty nelze použít protože se tam ten chladič takto natočený nevejde. A dráty nemám. Tak jsem koupil lepidlo od zalmanu (takové to ve dvou stříkačkách). Chtěl bych se vás zeptat jestli to nebude problém když ten CPU nemá IHS. Nezničí se něco? Kam bych to měl napatlat? Na čip nebo okolo? Celeron 600MHz Coopermine. Díky za pomoc!

Sežeň si chladič k tvému procesoru, bude to lepší. Kdysi sem musel lepit dvousložkovým lepidlem chladič na 478 ale ten cpu měl IHS a doprostřed sem dal trochu pasty a lepidlo na okraj. Ty to nemáš moc šanci udělat u P3.
Např http://www.aukro.cz/item482470684_intel_socket_370. html
item480851641_mix_chladicu.html
Já bych asi taky nějaký našel, ale poštovný je drahý.

No ja sem za to blbe lepidlo i s postovnym dal 200 :-D. Jde mi hlavne o to jestli tim nic neposkodim. Vyzkouset-vyzkousim a uvidim. ten chladic je prave ze malej a lehkej. Ja na tom procaku mam uz takove 2 louže po stranach uplne zatvrdle asi 0,5mm tluste. To by mohlo pomoct kdyz to na to napatlam ne? Kdyz to bude trochu zvysene.

tak ako to bolo to sa dalo este akceptovat, ak to lepidlo bolo nejake aspon trochu pruzne, ktore sa tvrdnutim stiahlo tak to vlastne ten chladic tlacilo na CPU. Na CPU bola teplovodiva pasta (je to vidiet). V tom pripade nechapem naco si kupoval to dvojzlozkove no ale to uz je asi fuk.
Na CPU (jadro) daj teplovodivu pastu a pokus sa to prilepit o tie kaluze (lepidlo dat na tie kaluze)