Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xp -vista - multiboot

Prajem pekný den,mam takýto problem mam na hdd nainstalovane xp hdd je 160 rozdelil naformatoval a chcel som nainstalovať vistu,instalacia prebehla normalne až pri reštarte mi ostalo stat vypisalo nejak --searh..ide-0..ok...a nič stoji to tak ,horsie je že sa nemôžem dostať ani k xp ,na internete som hladal problem ale bez vysledku ,tak ak mate skusenosti s tym to prosim poradte dakujem
Změna předmětu, původně: xp -vista (LaKr) (Kráťa)

no nejak ti to posahalo asi bootsektor disku, ale skus vliezt do BIOSu a nastavit bootovanie len z HDD. Ak nepomoze nastav bootovanie z CDROM a skus tam strcit cdrom XP, nabehne instalator, mozes si zvolit konzolu pre zotavenie? Ze by sa mohlo skusit tam zadat prikazy fixmbr a fixboot aby nabehli aspon tie XP.

ked sa neudialo nic tak si ich asi zadaval blbo kedze sa ta mal opytat ze ci naozaj chces prepisat a mal si to potvrdit atd. Takze neudialo sa nic? :))
Uz si nastavil v BIOSe to bootovanie len z HDD?
Je ten HDD vobec este detekovany v BIOSe? :)
P.S. zapajal alebo odpajal si nieco napr. nejaku CDROM alebo druhy disk apod?