Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 50-60 tisíc

Zdravím,
Chtěl bych poradit z pc sestavou do 60 tisíc blíží jse vánoce a tak už přemíšlím.
Rozpočet je kolem těch 55 tisíc já se v pc moc nevyznam a tak si rafěji nechám poradit.
Počítač by byl používán převážně na moderní hry jo a taky dělam lehké 3D modely.
Taky bych jse chtěl zeptat jestly doporučujete sestavit nebo už koupit sériově vyrábenou???
Dškuji za pomoc.

herní PC si nech postavit, obecně se IMHO bez probkémů vlezeš do cca 30 tisíc za bednu, zbytek můžeš dát za monitor, případně nějaké to hráčské haraburdí (myši, svítící klávesnice, lamerpáky a podobné nesmysly)

Jinak do PC bych strčil něco jako Core2Duo 8400, lepší desku od Aušusu, 2-4GB na 1066MHz, grafiku HD4870 (ideálně Toxic verzi s lepším chlazením a OC potenciálem) a něco okolo 640GB WD HDD. To celé do nějaké tobě vzhledné skříňky a opatřit dostatečně výkonným a kvalitním zdrojem o výkonu okolo 500W.

Monitor něco jako 24" LCD

Naklikat to na CzechComputer (nebo webshopu tobě libému) snad zvládneš.