Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV karta - jakou TV kartu nebo TV tuner?

Mám tuto konfiguraci- AT Computers WXP Pro DSP Intel(R) Celeron(R)CPU 2.53GHz 2.53,512MB RAM (integrovaná grafická karta)
a potřeboval bych poradit jakou TV kartu nebo TV tuner mě doporučujete potřebuji hlavně přenést rodinné video z VHS do PC díky předem.
Změna předmětu, původně: TV karta (LaKr) (Kráťa)

Ještě jedna varianta (pokud nemáš vybavené PC, peníze na nákup chybějících komponent, náladu, čas nebo schopnosti na úpravy a stačí ti prosté převedení z VHS na DVD) - sežeň ochotnýho známýho, co vlastní DVD recorder, jdi k němu na návštěvu s videem a kazetama a nahrej to rovnou. Sice nebudeš mít moc velké možnosti střihu, ale má to jedno velké plus - ušetříš spoustu času. Přesněji, když pominu vyměňování kazet a DVD a počáteční pokusy jak to funguje, tak budeš mít čas 1:1 - prostě pustíš kazetu a až dojede máš hotové DVD (nebo několik DVD podle délky záznamu na VHS a zvolené kvalitě DVD). Totéž na počítači obnáší čas nejméně 1:2 i víc - nejdřív to nagrabuješ na disk (čas 1:1), pak si budeš hrát se střihem. Pokud jsi graboval do formátu DVD (MPEG) tak už moc možností dalších úprav nemáš - takže už jen vypálit DVD plus minus 15 minut navíc. Pokud jsi použil nějaký DV formát, určitě použiješ nějaké filtry na odstranění šumu, ořízneš šumící řádky dole a tak... Než to počítač přechrochtá budeš na čase 1:2. Pak budeš komprimovat do DVD (nebo DIVX) formátu - běžné počítače to mají zase 1:1 takže celkově už jsme 1:3. Takže na každé hodině výsledného videa strávíš nejmíň tři...