Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hra (autíčka) pro nemocného

Jednoho známého, který utrpěl kontuzi mozku a má porušenou motoriku, vracím do dřívějšího života poznamenaného mj. i užíváním počítače. Zatím však má problémy i s klikáním myší, i když se situace celkově lepší.

Napadlo mne, že bych s ním mohl zkusit nějakou co nejednodušší hru založenou na řízení auta pomocí joysticku. Jak jsem však zatím zkoušel různá dema i plné verze, co jsou na časopiseckých CD, mám i já sám problémy se jen rozjet, ačkoliv jsem s faktickým řízením začínal již v době, kdy spolujezdec kráčel před vozem s červeným praporkem.

Proto bych prosil o nějaký tip na hru, kde se bude jen jezdit dopředu a couvat a zatáčet. Nemusí to mít rychlosti, akceleraci a takové ptákovinky, raději bych přivítal spíš realistickou grafiku pohledu řidiče.

Tak tohle podle mě na stavy po kontuzi mozku jednoznačně vhodné není, to je stresovačka jak hrom...

To chce nějakou pomalejší, klidnou jízdu, něco jako popojíždění po městě v Mafii (tam se dá omezit rychlost na max 60km/h). Netuším ale, jak je na tom Mafia s joystickem... Ve Vistách údajně funguje.