Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní PC sestava

Ahoj všem,chtěl bych si nechat postavit PC sestavu.Myslíte že by mi šli dohromady tyhle komponenty? Procesor:Procesor AMD Phenom 9950 X4 Quad-Core Black Edition (125W), 2600MHz, BOX, socket AM2+ (Agena),Základní deska:GIGABYTE MA78GM-DS2H - AMD 780G, VGA + PCIe x16, DDR2 1066, SATA II RAID, eSATA, USB2.0, GLAN, FW, DVI, HDMI, mATX, scAM2+ ,Paměť:4GB (KIT 2x2GB) DDR2 1066MHz PC8500 A-DATA Extreme Edition Vitesta RETAIL BOX - vhodné pro DualChannel ,Grafická karta:GIGABYTE R485OC-1GH, 1GB DDR3 (2000MHz), ATI Radeon HD 4850 (675MHz), PCIe x16, CrossFire, 256bit, 2xDVI ,Pevný disk:SEAGATE Barracuda 7200.11 500GB, SATA II NCQ 32MB cache, 7200ot, PMR, ST3500320AS ,Skříň:Eurocase MiddleTower 5436 černo-stříbrný (black-silver), ATX 400W P4, LCD displej, 2x USB Prosím mohli by jste se na to někdo podívat kdyby jste měli chvilku?Děkuji moc ;-)

Příště prosím odřádkovat, není to moc přehledné.
ATi 4850 dobrá koupě, ale nevím, jesti není zbytečných těch 1GB paměti. Na testy jsem nekoukal, takže nevím, kolik % výkonu navíc ta OC edice přinese.
Paměti bych bral raději Corsair Dominatory, určitě kvalitnějěí než A-Data.
Nikde tam nevidím zdroj. Snad nechcete použít ten 400W, který je spolu s case? Tam bych doporučil nějaký Corsair, Seasonic, nebo enermax. V nejhorším případě pak Fortron.

A-Data Extreme Edition nebrat (ani 800 ani 1066) ani náhodou. Mají dle mě blbé čipy. Buď obyčejné adata 800mhz nebo lepší 1066.
Tu budku si klidně vem ale upozorňuji že ten přední svítící a ukazující krám (dispelj) je hodně levnej šhit, elektronika je tam za pětník, je to poruchové a jestli to má i houkání /jako předchozí modely /je to na zastřelení nebo na odpojení čidla od chladiče vga. Hlavně se nesnaž dát čidlo na teplotu cpu mezi cpu a chladič:-D našli se takoví.

Tohle ti EC 400W neutahne ani nahodou. Nechces-li mit do mesice z noveho pecka singularitu, vyber lepsi zdroj. Taky dost nechapu ten ctyrjadrovy Phenom - vyuzijes to? Spis ne. Durazne varuju pred A-Data EE - jak uz psal Tank, tyhle RAMky jsou kompatibilni snad jen samy se sebou. Necht tve oko spocine na Corsairech nebo Kingstonech. Disk: co furt vsichni mate s temi Barcami? Existuji lepsi a ne tak odchazejici hadry.

ještě vypíchnu ten všivý seagate - tohle bych rozhodně vyměnil za 640GB WD.
skříň 54xx bych si od EC nekoupil, už to není nic moc, hodně slevili na kvalitě. pokud chceš hodně muziky za málo peněz, pak jdi např. do Coolermaster Elite 330/331

Jinak Ok, pokud ta deska podporuje 125W otesánky, což nevím a nechce se mi hledat, protože takové nepoužitelné CPU bojkotuju.

Díky za rady...a co kdybych to teda sestavil takhle:

Pevný disk: WESTERN DIGITAL Caviar Black 640GB, SATA II, 32MB cache, 7200ot, PMR, 8.9ms, WD6401AALS

Paměť: 4GB (KIT 2x2GB) DDR2 1066MHz PC8500 CL5-5-5-15 CORSAIR XMS2 BOX - vhodné pro DualChannel

Zdroj: Enermax PRO82+ 525W ATX2.3, aktivní PFC, 120mm ventilátor, dual system

Skříň: CoolerMaster Elite 330 - černý (black) tower, ATX, 4x5.25", 2+5x3.5", bez zdroje

A ještě mám dotaz jestli je k tomu dobrá ta základní deska (Základní deska GIGABYTE MA78GM-DS2H - AMD 780G, VGA + PCIe x16, DDR2 1066, SATA II RAID, eSATA, USB2.0, GLAN, FW, DVI, HDMI, mATX, scAM2+)?Nebo se mám raději poohlédnout po jiné?Případně po jaké? :-/

Takže já nevím, jaký máš rozpočet, ale Intel bude lepší volbou. Na hry je lépe mít výše taktované dvoujádro, než čtyřjádro. Proč máš desku s integrovanou grafikou, když používáš herní grafiku?

Gigabyte EP45-DS3
CPU E7300
2x2GB RAM DDR2 800 CL5 Kingston Kit (KVR800D2N5K2/4G)
WD 6400AAKS
CoolerMaster Elite 330 RC-330-KKN1-GP
GigaByte HD4850 R485ZL-512H 512MB, PCI-E
Zdroj Enermax PRO82+ 425W
vypalovačka Samsung SH-S223Q, černá, bulk

Cena 16 162 Kč. (www.czc)

Můžeš ušetřit na procesoru a grafice a vzít jako procesor E5200 a místo 4850 vzít 4830. Cena bude 14 210 Kč.