Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou GK na WoW?

Zdravím,

koukal jsem teďka na ceny GK a jsou lidové.. Mám teďka 7200GS, což skoro nestačí ani na to WoW :-(. Nevíte o nějaké, která by mi stačila na WoW v 1680x1050 v ucházejících detailech? Myslíte, že by stačila třeba tahle Asus EAH2400XT?

Ja myslel hry. HD video zvlada bravurne (mam ji nedlouho v samohrajce), 2D taky. Do pracovniho stroje jsem si poridil HD4670 (mno, ja vim - "socialni" karta :-D), neb coby staresina rodu rad zaparim letitejsi pecky. Jedna i druha jsou oproti IGP 690G nebe a dudy! Kdo nezazil, nepochopi.