Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání notebooku

Ahoj,
prosím mohl by mi někdo poradit?Mám notebook Acer Aspire 5920, Intel Core 2 Duo processor T5750, 2GB DDR2, OS Windows Vista Home Premium. Nemám ho ještě ani půl roku a už se mi seká!:-|Několikrát se mi seknul po vytažení přívodního kabelu a naposledy to bylo po uvedení do režimu spánku. Kontrolky svítí jako když je normálně zapnutý, ale obrazovka je černá a naprosto na nic nereaguje. Musím ho natvrdo vyponout tlačítekem. Po zapnutí zas funguje normálně. Nejsem žádný odborník, takže vůbec netuším v čem je chyba.
Moc děkuju za rady:-)

po vytažení napájecího kabelu jede ntb z baterek - všechny současné typy mají nastavené že se o něco podtaktují (sníží tak výkon) a šetří baterky.
pokud jsi něco nevytunil nějakými svými nastaveními, pak je opět problém s nejhorším výrobcem notebooků v celém známém vesmíru. co sis koupil to máš.