Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc tv karta - jakou?

Chcem si kupit PcTv kartu.Prosim o doporucenie z vasich skusenosti,s akym typom PcTV karty mate najlepsie skusenosti.Pracjem s operacnym systemom Windows XP Profesional.
Změna předmětu, původně: pc tv karta (LaKr) (Kráťa)

osobne dávam pinnacle na posledné miesto,dôvod: velmi náchylné a vyberavé na zbytok zostavy,často sa neznesú s platformou amd,neintelovskými čipsetami,niekedy nesprávny ovládač grafickej karty spraví "totálny škrt cez rozpočet",zbytočne nabobtnaný ovládací software a velká neochota fungovať s nejakou alternatívou,osobne moje najoblúbenejšia je avermedia-lahká dostupnosť,velmi kvalitný obraz,jednoduchý obslužný sofware,velmi vzácne sa vyskytne nejaká neznášanlivosť s iným hardwarom a relatívne nízka cena,watchango/formac/blackmagic sú cenovo niekde inde,aj keď kvalitou patria k špičke.Ešte za pozornosť stoja výrobky od Asus,Leadtek,Gigabyte,ovšem u nich sa jedná väčšinou len o OEM výrobky Avermedia predávané s iným logom.