Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows media player

Dobrý den,

prosím, mohl byste mi někdo poradit? Nainstaloval jsem si novou verze programu Windows media player 11. Vše fungovalo bez problému, ale nyní mi nejde spustit žádný video či audiosoubor. Hlásí mi to:" Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože pravděpodobně došlo k potížím se zvukovým zařízením nebo videozařízením. Nainstalujte aktualizovaný ovladač zařízení"

Zkoušel jsem program odinstalovat, použít opět starší verzi, objevila se stejná hláška, nainstaloval jsem zpět tu novou a problém trvá. Na stránkách Microsoftu jsem také nenašel, nic, co bych si mohl stáhnout nebo někam jednoduše podat dotaz.

Děkuji za vaši radu

Ale uz ti to nejde bez problemu. Tak preinstaluj ovladace (aktualne verzie pre zakl.dosku, grafiku a zvukovku, zo stranok vyrobcu zakl.dosky a grafiky).
P.S. mozes skusit preinstalovat aj posledny directx runtime (www.microsoft.cz, pouzi hladanie)
p.S.2. over si ze mas este zvukovku a bez vykricnika v spravcovi zariadeni. Funguju zvuky windows? (start systemu apod)?