Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kontrola systému .... - (CHKDSK před startem Windows)

zdravím,
přišel jsem dnes domů a u PC byl vzkaz od ženy, že když zapla PC tak na monitoru bylo napsáno = některý z disku vyžaduje kontolu konsistence , kontrolu moho stornovat , ale durazně však doporučujeme kontr. provést tad,atd a pak že tam byla nějaká fáze1/3 pak 2/3 a nakonec 3/3.
nechala to tak bo nevěděla co dělat a po cca 5 minutách pak naskočila úvodní obrazovak a Pc byl připraven k práci.
nevíte co to znamenaol?
děkuji
Změna předmětu, původně: kontrola systému .... (LaKr) (Kráťa)

Pokud se s tebou bude scandisk (chkdsk) loučit/vítat vícekrát, doporučuji ti okamžitou zálohu a pořádné prověření disku. (žárovka se loučí bzukotem a blikáním, disk může scandiskem) - Osobní zkušenost.

Tento stav, co jsem popisoval, je pravidelný (i po korektním ukončení- jestli není ignoruj), pokud se to stalo stylem "manželka vypla normálně", tak jak píše Vladimír, nepanikař, bude se jednat o brute shutdown. Jestli zálohuješ, tak je to snad oukíno ne? ;-)