Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NAV2009, zkušební verze, nefunkční liveupdate, proč??

Zdravim, testuju tento produkt od Symantecu jako moznou nahradu a nastupce Avastu, nepodarilo se mi zadnym zpusobem spustit aktualizace pomoci LiveuUpdate, vzdy jen zahlasi ze dokoncovani selhalo a ze nejsem pripojen k internetu, to ale samozrejme sem, aktualizace proste nejde, kde je chyba? Googlil sem, nic kloudneho, jen jakysi tool fix s italskym instalatorem kery houby resi.

Jestli mas v pc jeste jiny fw, tak se podivej na vlastnosti sitoveho pripojeni. Jakmile tam budes mit driver nortona i jakehokoli jineho firewallu, budou se hadat a nemusi jit net vubec. Mel jsem to taky tak. Na jednm pc stacilo driver navu vypnout, na druhem se musel odinstalovat. Myslim ten driver.
Muze to byt ono. Resil jsem to tehdy na podpore symantecu, radili samy kraviny a pomohlo az toto. Vzpomnel jsme si na to, ze na pc kde mam KAV to delalo taky.
Jednou jeste pomohlo uplne odinstalovat NAV, pouzil jsme i ten jejich cleaner a pak nova instalace a jelo to.

Toz, jiny fw v PC nemam, jen ten Mrkvi, Karle to je ten tool fix s tim italskym...dva antiviry na PC take nemam, ted testuju jen Nortona, vsechny zbytky po Avastu byly odstraneny jednak Avast clenarem, jednak i rucne, ten Norton jsem preinstaloval uz 2x, neuspesne, podpora produktu neustale hlasi ze neni pripojeni k internetu, nevim, mozna je sluzba docasne nedostupna, tezko rict.

Zkousel jsem vse podle zdejsich rad, take jsem si pohral s konfiguracemi a nastavenim, zadnym zpusobem se mi nepodarilo aktualizovat 84 dni starou virovou databazi i pres nabidku technicke podpory, vyplnil a odeslal jsem veskere udaje, bylo mi nabidnuto reseni problemu telefonicky, mailem nebo chatem, bohuzel anglicky moc nevladnu a kvuli zdrbanemu softu uz to nedohonim. Zarazi mne a je s podivem ze tak velky sw koncern jako je Symantec nabizi ke stazeni takovyto testovaci paskvil, kerym hodne dobre odradi a znechuti spousty potencionalnich zakazniku (mne v kazdem pripade i pro to ze po kazdem spusteni jsem byl durazne upozornovan ze pouzivam zkusebni verzi a neustale pobizen k nakupu, zakazniku plat, vsak co na tom ze to nechodi, to uz se nejak zakouli...opravdu jsem uvazoval ze bych to koupil, ja vul!), mozna je nekde chyba u mne, ale uz nemam naladu se dal trapit s nejakym posr...LiveUpdate, otestuji i jine produkty konkurence, vsadim se ze s tim problemy nebudou.:-(

"opravdu jsem uvazoval ze bych to koupil, ja vul!" - to som ti uz chcel napisat vcera :-)
"mozna je nekde chyba u mne" - ver tomu ze hlavna chyba je v debilizme ludi v takych SW korporaciach.
Najlepsie je nezasierat si PC ziadnym antivirom a ako antivir pouzivat a)user ucet b)mozog. Obe su zvycajne zdarma :)

To nejsou utechy, zalezi prece na tobe co si vyberes. Ja jsem ho taky chtel vyzkouset uz kvuli tomu, ze ho muzu mit za par kacek a taky kvuli tomu, ze je to podle vsech dostupnych info od lidi z viry.cz opravdu dobra vec. Taky mne to porad blblo, porad neco neslo, ale vyresilo se to tema vecma, co jsem popisoval. Mne to neslo ani instalovat, pak to slo, ale nesel zas net-klidne zavolej na jejich podporu-ceskou, ja tam volal a jsou velice ochotni i kdyz mas trial, neserou na tebe jako lidi od NODa-ten mam placeny a je lepsi se zeptat na lamparne nez u nich. Jenze jsem to stejne zrusil kvuli tomu, ze to ma par pravidel preddefinovanych a nejdou menit. Jde to pry snad jaksi duplikovat a posunovat a ja nevim co jeste. Mne vadi, kdyz si softwer udela co chce a neda se to zmenit, radsi si vsechno zmenim sam a urcim si, jestli to chci a nebo ne. I kdyz treba spatne, ale je to moje volba, nesnasim to americky lemplovstvi, kdy vsechno vsichni delaji za tebe, protoze to umi podle nich lip. Ti debilove tam za chvilku nebudou umet ani otevrit dvere anebo na to budou mit specialistu.