Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polity notebook polivkou

Ahoj vsem. Pritelkyne mi polila notebook polivkou...konretke se dostalo na touchpad a na spodni cast klavesnice(mezernik,M N atd a trochu nahoru). Nebylo toho nejak moc. Ihned jak se to stalo tak jsem k notebooku bezel..notebook divne piskal a tak srcel,nebo neco...proste piskal. Toto me vydesilo nejvice. Okamzite jsem ho vypl,obratil a susil...pote jsem ho dal i nad topeni..pote susil fenem..topeni...trochu fen...Mezitim,jak jsem ho obracel,tak jsem ho omylem zapl,normalne bezel ale jen chvili (Asus logo) a hned jsem ho radsi vympl. Ted asi po hodine a pul jsem ho zapl a zatim vse bezi jak ma. Co si o tom myslite? Vydesil me hlavne ten piskavy neprijemny zvuk. Mam Asus m51kr.
Prosim o nejake rady a pripominky,jestli to bude uz ok,cetl jsem,ze se casem muze zacit vypinat a "umrit" ,nevim,jesdtli i ted,moc toho nebylo,nevim k cemu to prirovnat...mozna 2-3lzice? Mozna vic,nevim opravdu. Spis o neco vic. Polevka byla prave udelana,asi dve minuty predtim,takze varici..

Diky vsem predem...

Jinak..mam v planu ntb nechat ted co nejdele bezet,abych zjistil,jestli vydrzi atd.

Tomáš Z.

Cau, jestli to jeste nekdo cte:) tak...dal jsem to do servisu,bylo mi to vraceno za maly poplatek,protoze to rozebrali a nenasli zadne poskozeni,nedostalo se to dal za touchpad,tak jsem stastny) Ten touchpad ma jakoby desticky jeste doboku,pod kryt ntb,takze se to zachytilo tam a dal toneslo,protoze je to tam uchyceny silne sroubama. Mejte se) Tomas

Chudák notebook, politý polívkou, utřený hadříkem, půl displeje nejede...:-):-D

1) Má to vůbec smysl posílat do servisu?
2) Přemýšlel jsi už nad tím?
3) Asus, Acer politý polívkou, to není vůbec dobré...:-D