Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čeština do superantispywaru znovu?

přátelé mám dotaz,před nedávnou chvílí jsem si dle návodu ,,kráti"nainstaloval češtinu do superantispywaru od p. Škody,jenže mi naskočila aktualizace a tím mi zmizla i čeština a na
tom odkazu,kde se stahovala,už není...nevíte někdo o češtině na verzi 4.22.0.1014?díky Petr

Pokud není na češtinách, tak asi nebude. Možná ještě na stránkách p Škody.
Já to jednou vyřešil tak, že jsem to odinstaloval, znovu nainstaloval starší s češtinou a u aktualizace udělal "ne". následně jsem aktualizoval jen definiční soubory a program ne. Je to snad i v nastavení, aby se nemuselo stále klikat.

On totiž autor podstatně změnil používání jazykových verzí programu. V nejnovějším SUPERAntiSpyware 4.22.1014 jsou již k dispozici jazykové soubory *.lng, které se dají editovat v běžném textovém editoru.
Mrkněte i na cestiny.cz, dnes se tam objevila nová verze češtiny od p.Škody.