Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varovná hláška na dynamické knihovny.

Zdravím.Potřebuji prosím poradit s hláškou:Vstupní bod procedury se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně nalézt.Dělá mi to u několika her a programů.Vše jde normálně spustit,ale ta hláška je dost otravná.Nevíte co s tím?
Začalo to dělat od dnešního rána.Děkuji.

Si schopny odpovedat na jednoduchu otazku:
V KTOREJ DLL TO HLASI TEN PROBLEM? CO PRESNE JE NAPISANE NA TEJ HLASKE, A NA HORNEJ LISTE TOHO OKNA?

Si schopny odpovedat na druhu jednoduchu otazku:
CO SI INSTALOVAL VCERA?

Si schopny urobit jednoduchu vec:
ODINSTALOVAT TO CO SI INSTALOVAL VCERA, ALEBO PREINSTALOVAT NIEKTORY PROGRAM KTORY TI MOMENTALNE NEFUNGUJE?

P.S. ano, akykolvek cistic moze sposobit taky problem. NIKDY NEPOUZIVAJ ZIADNE CISTICE.

Tak že čističem to nebude.Dal jsem obnovení u Win Asa a stále stejná hláška.Zajímavé je to že mi to hlásí u jakého koliv programu nebo hry stejné varování:Vstupní body_except_handler4-common se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně msvcrt.dll.nalézt.S hudebním programem FL Studio 7 jsem nedělal nic,ani jsem ho tři dny nespouštěl.

Kurnik pochop konecne ze DLL su spolocne pre cele Win. Ked si doseres DLL ktoru pouziva 50 programov, tak ti bude blbnut vsetkych 50 programov. Nemusis furt pisat ze si s FL Studio7 nic nerobil, mne je to jasne ze si s nim nic nerobil.

Nieco ti posahalo tu msvcrt.dll (bud cistic zmazal novsiu ak ich bolo v PC viac v roznych zlozkach, alebo instalacia toho co si instaloval vcera to prepisala starsou verziu).

Bud si dll opravis preinstalaciou niektoreho z programov, co tu uz pisem jak papagaj kurvadrat, alebo preinstaluj toto http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?fam ilyid=A5C84275-3B97-4AB7-A40D-3802B2AF5FC2&display l ang=en
a restart.
ked nepomoze tak si budes musiet najst visual c++ 6.0 redistributable, ja uz na tych schaosenych MS strankach neviem najst pomaly nic.

P.S. najprv mozes skusit - po tom obnoveni z cistica by bolo dobre urobit restart. Otazka je ze ci to vobec vie ten dementny cistic korektne obnovit (keby si cistic niekam ukladal vsetko co zmazal tak by to mazanie predsa nemalo vobec vyznam, teda ono to ani vyznam nema, okrem znefunkcnovania Win). Tak si cisti dalej ale potom sa tu nevypytoj preco ti nic nefunguje.