Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vědecká kalkulačka

Je nějaký program spustitelný ve Windows Mobile 5 nebo palm OS, který vytvoří vědeckou kalkulačku umožňující sledovat výpočty krok za krokem.
Děkuji za radu.

<OT> Na konec první věty jsem si intuitivně přidal otazník, čímž vznikla z věty oznamovací otázka. </OT>

Nevím, co přesně je míněno slovy

umožňující sledovat výpočty krok za krokem

ale na Palm OS vypadá slušně tohle: one_one.html

Na Psionu 5mx blahé paměti jsem často používal emulátor TI-85, ještě bych ho asi někde našel v arch(l)ívu...

Chceš, aby to umělo i symbolické výpočty?

Toto je ten článek:
Integrály
Dostáváme se k možnostem integrace, což je proces ještě složitější, než v předchozím případě. Možnosti integrování jsou velmi rozmanité. Škoda jen, že zde není možnost sledovat výpočet krok za krokem, kterou některé vyspělé kalkulátory nabízejí. Výsledek tak může sloužit především jako kontrola.