Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškozené dialogy

Operační systém Ms Windows XP Home edition SP3
Při spustění dialogu "Otevřít" nebo "Uložit jako" chybí v levé části techto dialogů tlačítka jako je Tento počítač, Dokumenty či Plocha.
Místo nich je celý prostor pouze šedý.
Nevíte, jak tam tyto položky vrátit?
Třeba pomocí nějakého programu, nebo zásahu do registru?

NZ.

Pro jistotu je tady default hodnota, jak to mám já na XP. Okopírovat, uložit do texťáku a přejmenovat na cokoliv.reg, prokliknout.

Windows Registry Editor Version 5.00
Created with RegToy

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\comdlg32\PlacesBar]
"Place0"=dword:00000008

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\comdlg32\PlacesBar]
"Place1"=dword:00000000

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\comdlg32\PlacesBar]
"Place2"=dword:00000005

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\comdlg32\PlacesBar]
"Place3"=dword:00000011

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\comdlg32\PlacesBar]
"Place4"=dword:00000012