
Služka defener security w11
Jak lze zakázat službu security ve windows 11 když jí vypnu tak se zase zapne nenašel sem způsob jak jí vypnout nebo úplně zakázat.
Jak lze zakázat službu security ve windows 11 když jí vypnu tak se zase zapne nenašel sem způsob jak jí vypnout nebo úplně zakázat.
| Předmět | Autor | Datum |
|---|---|---|
| Stačí přes registr. Stáhni si přiložený soubor a spusť. Nemusíš to dělat ručně a máš to napořád, dok… Lukas1982 02.11.2025 17:45 |
Lukas1982 | |
| To píšu jen protože tam není a tedy nelze použít GP. Kyncl 02.11.2025 18:17 |
Kyncl | |
| Co tam není? a co je GP? Nějak teď nechápu co myslíš :-) Lukas1982 02.11.2025 18:25 |
Lukas1982 | |
| GP = Group Policy = Skupinové politiky (obsahuje pouze verze Windows Pro) host 02.11.2025 18:26 |
host | |
| Jestli dobře vidím, tak tam je, ale je defaultně skrytá, což je pro mě novinka, ale určitě dobré věd… poslední Lukas1982 02.11.2025 18:47 |
Lukas1982 |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Stačí přes registr. Stáhni si přiložený soubor a spusť. Nemusíš to dělat ručně a máš to napořád, dokud ho zase neaktivuješ změnou.
Nebo si to můžeš zapsat ručně do registru sám, ale tady ten soubor z přílohy stačí jen spustit a máš hotovo trvale.
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender]
"DisableAntiSpyware"=dword:00000001
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender\Policy Manager]
To je celé
Kdyby Ti moc chyběl, zapneš ho zase změnou hodnoty na "DisableAntiSpyware"=dword:00000000
Edit: Kyncl píše, že to nejde ve verzi Home. To nemůžu potvrdit ani vyvrátit, nezkoušel jsem to.
To píšu jen protože tam není a tedy nelze použít GP.
Co tam není? a co je GP? Nějak teď nechápu co myslíš
GP = Group Policy = Skupinové politiky (obsahuje pouze verze Windows Pro)
Jestli dobře vidím, tak tam je, ale je defaultně skrytá, což je pro mě novinka, ale určitě dobré vědět zase něco nového. Mělo by to jít i normálně upravovat, ale nikdy jsem to nezkoušel. https://www.youtube.com/watch?v=tLwRWZGzHZU