Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prepojenie PC a TV

ako prepojim pc a tv skusal som cez jack kable audio video a stereo na tv ale na pc je to problem kedze tam niesu na to sloty zohnal som si kombajn s audio....atd no skusil som a neide poradte prosim aj softverove nastavenie mam nastaveny klon obrazovky takze by to malo ist len neviem ako zapojit kable zapajam len video kable kedze zvuk ide s reprakov
dakujem
ak som nedodal nejake info prosim napiste hned to urobim (ak budem online)

to som videl so hardweroveho nastavenia nevijdem je vtom total chaos
dalej softverove nastavenie je na grafiku geforce 5600 GT a ja mam 6600 GT a to je uplne ine nastavenie total inak to vyzera ale nejako som sa kutomu dostal len potrebujem vediet normu TV na slovenku mal som na vyber D-PAL to je CR ak sa nemylim a K-PAL tak to neviem.
NAPISTE STYM SI MI NO PREPAC ALE VOBEC NEPOMOHOL TO SOM UZ VIDEL DAVNO ALE DAKUJEM ASPON ZATO HOCI NEPOMOHLO
DIK ZA OCHOTU!!!!