Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem malware

Dobrý den

Nainstaloval jsem si windows Vista a hlásími to abych zkontroloval ochranu proti malwarum
Dole je pak napsano že je zapnut program Windows defender.

Stačí tato ochrana na počítači? Musím si kupovat zabezpečujici programi NOid, AVG atd?
Po případě nemužete mi doporučit nějaký programy, které jsou kvalitní a počítač ochrání proti malwar zdarma?

Děkuji

A je to tu zas. Definujte, co znamena kvalitny. Taky, ktory vas zachrani pred vlastnou nepozornostou a hlupostou neexistuje. NOD32 a ostatne AV nie su na malware velmi ucinne. Ucinne je zapajat mozog do netovania a nepouzivat admin ucet na to, na co nebol urceny.