Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje wifi

Zdravím..mám notebook MSI EX600X. Koupila jsem si wifi router a pokud byla sit nezabezpecena, internet pres wifi fungoval. Ted jsem sit zabezpecila a nefunguje mi pripojeni pres wifi. Porad se jen objevuje "system vyhledava dostupne site" a pritom je sit uz davno nalezena a signal je vynikajici, potom se to vypne a internet nefunguje. Je to chyba ve wifi v notebooku? Jak to zpravit? Mam reklamovat notebook nebo to vubec neni jeho chyba?Prosim pomozte co nejdriv! dekuju.

Notebook od segry se pripoji normalne. Vsimla jsem si, ze mi nejde nastavit spravny klic. Ma byt nastaveno Overeni v siti: WPA-PSK a Sifrovani dat:AES. Jenze ja kdyz si to zmenim a pokusim se pripojit, stejne se mi to nepripoji a kdyz se podivam znova do vlastnosti site je tam zpatky to spatne nastaveni.