Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou gk do 4000?

jakou gk do 4000KC? chci ji na hry . lepsi by byla nvidia pro pozdejsi doplneni do sli modu , ale neni podminkou . odpovedi typu prisetri si na radeon 4870 si nechte.thx

Na testy ve hrách. Teoretické parametry ignoruj.
To znamená prohledat weby jako pctuning.cz, extrahardware.cz, ddworld.cz na výskyt řetězce 4850 a z výsledku hledání bude určitě nějaký test. Pak se zaměřit na rozlišení, které používáš, a už to jede...