Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problém s daemonem

čau. Nejde mi spustit instalace u vypálené hry přes daemon. na vypáleném DVD chybí instalační program a vždy jsem to řešil přes daemon. jenže jsem si tak instaloval novou verzi tak už nedělá to co potřebuji. vždy jsem klikl na daemon v panelech nástrojů a rozjelo se mi instalační okno kde jsem si mohl vybrat možnost instalovat . ted to ale nedělá a ja nevim co s tím. Možna jde jenom o chybu v nastavení daemonu.Autorun mam zapnutý. jestli víte co by s tím mohlo být tak prosím poradte.Zdar.

Chod si hru kupit a nebudes mat problem, toto neni problem s deamonom, ale problem piracenia.
Lock - viz pravidla. (MM..)

¨ten tvuj vyklad nechapu !!! jak muze chybet instalacni program, kdyz deamon se pouziva na obraz disku? tj pripona iso, mdf ...

tak je jasny, ze tam asi nebude exe, napred to snad musis mountnout ne?

nebo napis jak to presne delas, a jakou pripomu ma ta hra ;-)

PROSTĚ KDYŽ OTEVŘU TEN DISK TAK MI TAM NABĚHNOU JENOM SOUBORY. A JAK TO MAM Z TOHO NAISTALOVAT? KDYŽ JSEM TO ZKOUŠEL PŘES SOUBOR SETUP TAK MI TAM NABĚHLO ŽE TO CHCE TEN ORIGINAL DISK. VŽDYCKY KDYŽ JSEM TO PUSTIL PŘES DAEMONA TAK SE MI NA PLOŠE OBJEVILA TAKOVA TABULKA A TAM BYLO INSTALOVAT HRU A JEŠTĚ NĚJAKE KRAVINY . ALE TED MI TAM TA TABULKA VUBEC NENASKOČI I KDYŽ TO DĚLAM TAK JAKO PŘEDTIM CHAPEŠ?

posli screenek, pac to je nejak mimo, nebo ja jsem mimo, ok mam hru v iso - mdf... proste obraz disku, kdyz to mountnes, das E:/...
prozkoumat, a jakmile tam mas setup, tak nevidim duvod , proc by to chtelo original???

ja tipuji, ze to vypalene DVD neni ve formatu iso, tj obraz disku,

to pak chce nainstalovat pres setup a crackout, nebo sehnat mini na mountnuti, slouzi obcas misto cracku atd

pokud ani tohle ee tak je chyba u hry, pac jinak mi to hlava nebere :D