Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pameti do tajné základní desky

DOBRÝ VEČER BUDU SI POŘIZOVAT ZAKLADNÍ DESKU DO KTERE BYCH CHTEL DÁT TYTO PAMĚTI DO DVOU SLOTU BYCH DAL 800 DDR2(PC 6400)A DO DALŠÍCH DVOU 400 DDR2(PC3200).RAD BYCH VEDEL JESLI BY TO NEUDELALO PASEKU KVULI JINYM MHZ?DESKA TYTO PAMETI PODPORUJE.
Změna předmětu, původně: PAMETI????? (JaFi)

Vysledek bude, ze bud pobezi vsechny 4 pameti jako DDR2 400 nebo se pohadaj a pri startu ti zapipa PC a dal se nedostanes, takze si pak budes muset vybrat, ktere dve tam strcis.

Konkretne jak to bude zrovna u tebe ti tu nikdo neporadi, zalezi na tech pametech, nektery chipy se chytnou a nektery ne. Ale videl bych tak 60% pro to ze se chytnou a na tech 400 to pobezi, otazka je proc potom mit pamet DDR2 800.

jestli mas 32 bit windows, tak na 4GB muzes stejne zapomenout. Na tehle systemech bezi maximalne neco okolo 3GB RAM, proc to tak je, staci dat hledani tady nebo vygooglit.
Takze v tvem pripade je to jasne, ty DDR2 400 prodej v bazaru. :beer::beer::beer: