Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztratila se mi aplikace někam nad monitor

Mám OS Vista Home Premium 32, minimanizovala jsem si okno s přehrávačem multimedii (digitální televize) a chtěla malé okno umístit do rohu. Podařilo se mi televizi skrýt někam za obrazovku, takže minimalizované ho vůbec nevidím,jde jen zvuk. Televizi mohu sledovat pouze na celou obrazovku. Hraji si s tím celé odpoledne, měním i rozlišení monitoru, ale nedokážu stáhnout ukryté minimalizované okno. Systray funguje, přes něj mohu okno zvěšit na celou obrazovku. Minimalizování jde někam do ztracena. Počítač jsem restartovala, zavřela, spustila, nic nepomáhá. Doufám, že mi rozumíte.

vytvoř si nový účet, přihlaš se jako ten nový uživatel a spusť si tvůj přehrávač - nastavení okna by mělo být normální.
pak se mrkni do registrů do větve hcu/software/výrobce toho softu/jméno programu/ a hledej nějakou proměnnou kde jsou rozměry nebo poloha okna, ty si opiš.
pak se přihlas do původního účtu a v registrech to změň stejně.
teoreticky mohou být tyto hodnoty uloženy i v adresáři tvého přehrávače \program files, v .ini souboru.