Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta

mám grafickou kartu asus 3650 silent mg/htdp/512m/a,poradí mě někdo,zda se hodí i na složitější hry co se týče grafiky??díky moc

sice jsem premejslel jestli mam vubec odpovidat - zakladat dvakrat stejny tema se tu nedela:!:

nastavoval jsi v te hre neco, pokud jsi nejak zmenil nastaveni grafiky, tak bud nejak prenastavit na zakladni nebo smazat a znovu nainstalovat. Pamatuju se, ze u tyhle hry, kdyz jsme ji zkouseli, nastavil kamos neco v nastaveni grafiky a po restartu hry mel cernou obrazovku, pak jsme prisli na to, ze ten parametr na karte, co jsme meli nesel. Bohuzel co to bylo za parametr ani co jsme meli za kartu uz si nepamatuju.

druha moznost jsou ovladace na grafiku, jestli mas v PC nejaky z prilozeneho CD, tak na stranky vyrobce grafiky a stahnout a nainstalovat nejnovejsi ovladace.