Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV NORMA SR "PAL"

Aka je na slovensku tv norma nastavujem pc grafiku nvidia geforce 6600 GT (128 mb) na prepojenie pc s tv a mam na vyber D-PAL alebo K-PAL viem ze na slovensku je B-PAL a VB I-PAL, D-PAL je v CR, CINE, byvaly SSSR, francie L-PAL, M-PAL je v Japonsko, USA, H-PAL BELGIE.
tak co mam vybrat pripominam len D-PAL a K-PAL nic viac nemam na vyber.
dakujem za odpovede
cawte

na samotnú grafiku a jej obraz nemá rozdiel PAL D/K a PAL B/G žiaden vplyv,vplyv to má len na tv kartu,kde by si buď nepočul žiaden zvuk alebo len vrčanie,samotný rozdiel medzi PAL B/G-D/K je len v prenose zvukovej stopy,nie v obraze