Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry ve Vistách

Prosím o radu,změnil jsem OS z XP Prof. na Vista Business.Občas si na chci zahrát hry ,ale ted ve Vistách mi rozeběhnou a asi po 1-2minutách padnou a napíšou že se program ukončil.Zkusil jsem je přeinstalovat,nepomohlo.Ovladače ,direct,.... mám aktuální.Co mi je vypíná?? (hry co jsem zkoušel : Gears of War, Zaklínač).
Díky za pomoc

bych videl problem nekde jinde ne u OS, muze byt spatny crack /predpokladam, - pac kdo si dnes kupuje originalky :D/
ci nestaci sestava, nebo se ti neco prehriva , viz grafarna cpu, vse je tak nejak , kdyz to prekroci teplotu 60 C tak se to auto ukonci, ale to se musis mrknout, zda nemas vetracky zapraseny atd atd

pokud ti to delaj obe hry, tak bude problem asi u tebe, ne u her:-x

Věštit nemusíš,hardware je víc jak dostatečný,teploty hlídám v PC Probe II.
CPU: intel 8400
ZK :ASUS Rampage Formula X48
RAM : 2x2G Extreme Dominator 1066
VGA : Asus 9800GT 512Mb
To myslím že stačí-
zdroj : Corsair 750W

Hardwarem to 100% není,přeinstaloval jsem si pc zpět na XP a tam vše bez problémů funguje,vrátil jsem zpátky Visty a je to zase v .....

V tom pripade to mozu byt len ovladace alebo SW problem hry. Kedze to robi vo viacerych hrach tak mas asi blbe ovladace, skusit ine, oficialne, a nech su pre tu tvoju vistu (32bit alebo 64bit?)
Pozri sa aj na web vyrobcu hry ci tam neni nejaky patch na vistu
ALebo nepouzivaj visty (ja vistu nepouzivam aj ked ju mam kupenu a som vrcholne stastny)

P.S> preistotu otestuj RAM pomocou goldmemory.cz