Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto EA Autorun exe

Mám problém přes deamona tam mam hru a vzdy vse normalne fungovalo a ted kdyz spustim autorun exe tak to ma chvylku presipaci hodiny a pak nic konkretne se jedna o datadisky ke hrám the sims u nfs:undercover to slo normalne nevite nekdo co s tim:?::?::?::?::?:

Ted sem resetnul compa a pise mi to:není možné najít požadovaný soubor nebo je soubor poškozen
C\DOCUME~1\PPA~1\LOCALS~1\Temp\AutoRunGUI .DLL

prosím poraďte. Mám ten samý problém. Taky mi to píše že soubor nemůže najít nebo je poškozený. Mám originál dvd. Hru nemám vypálenou ani staženou. Už jsem ji v počítači měla nainstalovanou jenže jsem ji před časem odinstalovala a těď mi to nejde :-((