Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Help nootebook microspot

Prosím help mam nootebook microspot a kdyz sem ho po dlouhe dobe vytahnul tk ho jen zapnu rozsiti se vsechny kontrolky ale na LCD se nic neukaze a pritom jedine co vypada jako nove je to LCD vzdycky sem se o nej staral. :.( nevim co s tim do opravy by se to neoplatilo muze mi nekdo poradit prosim na co bych se mel kouknout? (PS: s pocitacema hodne umim ...umim programovaci jazyky Delphi,SQL,php,html,c++ .... jinak ucim se eletrikare a je to moje hobby uz od 5-ti let takze s vlasti opravou by nemel byt problempredem dekuji za vsechny odpovedi.

je sice pekne ze vies 5 roznych progr. jazykov a ucis sa elektroniku, ale o PC nevies ani prd. podla priznakov je pravdepodobne odidena doska- na opravu zabudni, doma to nespravis, ani nik iny ti to nespravi, meni sa to totiz kus za kus. A ak ani nepipa, tak duplom. skus este vymenit RAMky.