Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření bootovacího CD

Dobrý den. Chci si vytvořit instalační CD s Windows XP Professional SP3 a používám program Ashampoo Burning Studio 8. V nastavení je několik možností a nevím, co mám vybrat. Takže:

1.- Mám na výběr ISO 9660 Level 1, ISO 9660 Level 2, ISO 9660 Windows (Romeo) a Ne ISO. Co mám vybrat?
2.- Joliet a Ne Joliet. Co zde?
3.- UDF 1.02, UDF 1.50, UDF 2.50, UDF 2.60 a Ne UDF. Co mám zatrhnout zde?
4.- Když poté vyberu bootovací obraz(na stejné obrazovce jako výše uvedené možnosti), je ještě nutné ho v dalším kroku (tam, kde vybírán, jaké soubory na CD umístím) vypalování znova přidat na CD?

Děkuji za odpovědi.

Prosimta a z coho co to snazis vypalit? Ked chces pridat k instalacke SP2 dodatocne SP3, tak pouzijes program nLite, tam si to mozes po pridani SP3 rovno aj vypalit. Alebo si v nLite vytvoris subor .iso, a vo vypalovacom programe potom zvolis len vypalit CD z obrazu. Nic viac sa potom neda nastavit, ani joilet a ani ziaden bootovaci obraz.

OMG ale ved to NEpodporuje WinXP. Preplacnutie suborov a potom vytiahnutie bootimage pomocou IsoBuster. IsoBuster je u teba WinXP? No tak fajn.
Ked to chces robit takto dementne tak ok mne je to fuk. V tom clanku mas (na dalsej strane) aj nakreslene co treba nastavit (mode1, ISO9660 + joliet).

P.S. integracia SP funguje v nlite bezproblemov a korektne (robi to presne to iste co robis ty, akurat ze na konci tam je vsetko nastavene tak ako ma byt, a nie tak ako sa to tebe nahodne podari (mozno) nastavit)

ISOBuster jistě není součást Win, ovšem je to puze k vytažení souboru, což není žádná komplikovanější operace.

Přeplácnutí souborů...nLite to dělá tedy jak? Řekněme, že mám .iso soubor s XP SP2 a stažený .exe soubor SP3, jak tedy nLite integruje SP2 do toho .iso souboru XP SP2?

Mas mat instalacne CD s SP2 a SP3 exe. Rozbali to SP3 a preplacne subory. Co ine s tym ma nlite robit?
Na konci budes mat vypalene CD alebo korektne .iso kde uz nic nemozes domrvit, len vypalit.

Keby si to chcel robit tak ako to robis, tak mas vobec vsetky potrebne nastavenia pre bootimage v tom tvojom vypal.programe? (nepouzit emulaciu, nacitat 4sektory, atd)?

Inac ked chces odpovede na tvoje otazky tak

1.- Mám na výběr ISO 9660 Level 1, ISO 9660 Level 2, ISO 9660 Windows (Romeo) a Ne ISO. Co mám vybrat?

ISO Level 2. Mas to jasne v tom clanku.

2.- Joliet a Ne Joliet. Co zde?

Joliet. Mas to jasne v tom clanku.

3.- UDF 1.02, UDF 1.50, UDF 2.50, UDF 2.60 a Ne UDF. Co mám zatrhnout zde?

Ne UDF.

4.- Když poté vyberu bootovací obraz(na stejné obrazovce jako výše uvedené možnosti), je ještě nutné ho v dalším kroku (tam, kde vybírán, jaké soubory na CD umístím) vypalování znova přidat na CD?

Ne. Musis ale nastavit spravne nastavenia pre ten bootobraz.

Tak jsem vyzkoušel postupně oba doporučované programy a musím říct, že žádná sláva. Začlo to tím, že AutoStreamer mi dokonale schodil systém (jestli chcete pošlu záznam ze systémového logu) a pokračovalo to tím, že nLite píše: "neznámý operační systém, prosím nahlašte to" a po odkliknutí této hlášky se uzavře - hlavně, že na úvodní straně mají hezky vyjmenované snad všechny systémy od MS...ovšem půlka stejně nefunguje. Nechci rýpat, ale nemáte něco lepšího?