Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista, jak zobrazit stav probíhající defragmentace?

Já z té Visty zešílím...

Příbuzná přinesla notebook s Vista Home Premium. Přihlásil jsem se jako Administrator a spustil Defragmentaci. Nemůžu přijít na způsob, jak zjistit aktuální stav a hlavně, kde vzít představu, kdy bude hotovo. Už mi tu běží cca 15 minut a za tu dobu jsem nepřišel na nic (vyjma pitomé nápovědy: spusťte defragmentaci jako správce...).

Pavel

v ramci vylepseni, ktore ma vista sa tam ukazovatel stavu defragmentacie nenachadza. Ja som na viste pouzival program UltimateDefrag. Musis ho pustat pod admin uctom. Ale inak je velmi dobry a je free.

Díky za rady, chalpi. Defragmentace už běží, takže ji nemůžu spustit přes příkazovej řádek. V této situaci nevyřeší nic ani externí program, leda do budoucna.

Přesto díky všem.

Pavel