Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výkon PC

V poslední době se mi velmi zpomalil PC, filmy se trhají, vše se otevírá dlouho a také internet. Nekdy se nedá skoro vůbec pracovat jak se vše seká a trhá... Nevíte někdo kde by mohla být příčina a jak ji odstranit?Takhle to dál nejde :(. díky! ps. mám vistu

A co si s PC v poslednej dobre robil? Nieco si instaloval? Menil HW?
Skontrolovat na viry (superantispyware, neviem ci bezi aj na viste najdi si to ne ich webe, google). Ked tam mas viac ako jeden antivir/antispware tak vsetky odinstaluj.
Skontroluj si vytazenie CPU (ctrl-alt-del) ked nic nerobis malo by byt pod 2%, ked je viac tak sa pozri ktory proces to vytazuje. Preistotu skontroluj UDMA mode (spravca zariadeni - IDE controllery)
Skontrolovat frekvencie CPU, RAM, FSB napr. everest home.

P.S. preinstalovat ovladace (chipset, grafika).

Prave ze jsem nic zasadniho nedelal, mam notebook takze HW vubec ne.Nejaky spamy jsem diky superantispyware smazal. Tomu co mi radis na konci moc nerozumim. Tak asi zkusim nekoho at na to mrkne osobne.Bylo to docela dělo ale tedka je to slimak pomalej!