Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet explorer 6

Zravím. Poraďte prosím,nejde našeptávač na seznamcz. ikdyž je nastaven na zapnout.Taky mi to občas hodí chybovou hlášku:Runtime error! This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.Please contact the applications support team for more information.Asi to spolu souvisí? co s tím? Dík. Milan. WinXP Home.

pokud ti něco píše "Runtime error!", podívej se do prohlížeče událostí ve správě pc; tam by mohlo být co je to za aplikaci.

ie zkus přeinstalovat na ie7. stane se sice nevzhledným a nepoužitelným, ale zvykej si, ie8 vypadá stejně hloupě.
nebo zkus lepší a hlavně normálnější prohlížeče (firefox, opera). u nich našeptávač funguje taky a není dotčen nastavením / poškozením ie.