Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkcni internet

Ahoj vsichni,

Mam neprijemny problem:.(, vladtnim pevne pripojeni ores kabel

Moje sitova karta se pripojuje na neverejnou ip adresu

Tady je vypis cmd ipconfig -release

Adapter site Ethernet pripojeni k mistni siti:

Pripona DNS podle pripojeni . . . :
Adresa IP automaticke konfigurace : 169.254.239.118
Maska podsite . . . . . . . . . . . . . . : 255.255.0.0
Vychozi brana . . . . . . . . . . . . . . :0.0.0.0

Od:vista64,intel c2dq6600 3ghz,msi p7n sli prem.,4gb ddr2, sata2 1Tb,gtx260 896 mb

Dekuji za Vase prispevky..;lidojed

Ipconfig ukazuje že tam defacto nemáš žádnou platnou IP adresu, čili buď nefunguje server DHCP nebo ani fungovat nemá a ty musíš adresu zadat pevnou. Máš vlastní router nebo ten kabel strkáš přímo do zásuvky poskytovatele ? Fungovalo to a samo přestalo nebo máš po reinstalu Windows a teď zkoušíš jak to rozchodit ? Najdi smlouvu s poskytovatelem.

Internet mi jede pres modem motorola a vypada normalne
Sviti vsechno jak ma
Reinstaloval sem os
Instaloval novy drivery a

Ip adresa auto.config 196.254.239.118
Ip4 maska podsite 255.255.0
Vychozi brana nic
Ipv4server DNS nic
Ip4server wins

Odeslane pakety 817

Prijate 0

Nevytvaral si pred tym preinstalovanim pripojenie k internetu dvojkliknutim na nejaku ikonku?

Ak nie tak proste musis nastavit spravnu IP adresu, masku, branu, DNS (sietovka - vlastnosti - TCP/IP protokol - vlastnosti). Ked spravnu IP a dalsie veci nemas uvedene v zmluve, tak mozes zavolat svojmu providerovi na nejaku support linku ze ake vyssieuvedene veci tam mas nastavit (predpokladam ze modem mas od nich tak snad budu vediet ako ten modem nastavili).
Dalo by sa to aj podla navodu ktory si dostal od providera, tak si nejaky navod pohladaj, alebo podla nastaveni modemu, ale hadat na dialku ako zistit nastavenia toho modemu nemam silu.