Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba AMD ovladače

Zdravím vás,
máte prosím někdo zkušenost s s touto chybou? the version of amd radeon software you have launched is not compatible with your currently driver.
Vyskakuje to při zpuštění PC. Našel jsem různá řešení na youtube, ale problém je, že moje bude asi jiné, protože nemám AMD grafickou kartu a není ani integrovaná, jako v některých případech. Mám NVIDEA a ovladače v pořádku. AMD mám procesor.
Díky za radu

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Díky za konstruktivní odpovědi... hned ta první pomohla. Stačilo odinstalovat software a je to... be… poslední
ducki000001 17.04.2026 15:55
ducki000001

Díky za konstruktivní odpovědi... hned ta první pomohla. Stačilo odinstalovat software a je to... bez rady bych si to netroufnul udělat protože jsem se obával funkčnosti procesoru (asi je to kravina, ale vyznám se zase v jiné oblasti než počítače...)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru