Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk

Dobrý den,přeinstaloval jsem wind.XP.Přestal mě jít zvuk.Nejdou zvuky ani od wind.Moc tomu nerozumím,můžete Mi prosím poradit?
Mám starší pc.Ovladače jsou v pořádku.Děkuji.

Mas v spravcovi zariadeni (pravy klik na tento PC - spravovat) nejaku zvukovku? Aku? Zlty vykricnik?

P.S. po instalacii Windows musis nainstalovat ovladace k zakl.doske a potom ovladace k zvukovke (a grafike a k inemu HW). Ked nejde zvuk po instalacii Win tak nenainstaloval vsetky potrebne ovladace.