

Přihlášení na Endoru pomocí FTP protokolu
Nemohu se přihlásit na FTP na endora můj FTP server je dw311.endora.cz je tam nějaká změna ? .Já jsem na jejich fórum psal ale tam není taková návštěvnost jako tady díky
Mně přihlášení na FTP k mému webu na free Endoře normálně funguje. Takže buď děláš něco špatně nebo je problém na tvém konkrétním serveru, kde máš soubory, v tom případě budeš muset počkat až se vyjádří někdo z Endory.
Při přihlášení máš jakého hostitele a jméno uživatele?
Spôsob prihlásenia na Tvoj FTP server si neuviedol, takže ostáva len otázka, či to prihlásenie niekedy fungovalo a prestalo to " z ničoho nič" ?
tady je sken
to mě udělalo během dvou dní před tím mě to fungovalo,ještě mi napadlo když jsem toto začal řešit a chtěl jsem se přihlásit do administrace tak je tam nově dvoufázové ověření tak jestli tady odtud nepramení problém jinak už nevím díky
Jsi si jistý, že to jsou správné údaje?
Zjištění přihlašovacích údajů do FTP:
Přihlaste se do administrace MyEndora a v seznamu domén si rozklikněte požadovanou doménu.
V menu pod FTP a soubory si rozklikněte volbu FTP účty a uvidíte Název účtu (login). Login je název vaší domény. Na konci řádku je volba Upravit – zde si nastavíte nové heslo. Heslo musí mít minimálně 8 znaků, malé a velké písmeno a jednu číslici.
K FTP se můžete přihlašovat přes IP serveru, na kterém byla zřízena vaše prezentace. To se dozvíte v sekci FTP účty po rozkliknutí tlačítka Další nastavení.
https://www.endora.cz/napoveda/nova-objednavka
ano
Pokud to tak je, tak to tady nikdo nevyřeší a budeš muset počkat na odpověď od Endory.
Jakou chybu to hlásí?
Jestli si ses jisty ze heslo je spravne,tak je spatne nazev uzivatele (user).
Kdyz se prihlasis v ononymnim okne bez addonu nebo pres software typu FilleZilla jde to?
Já FilleZilla neznám ani si nebudu stahovat protože mám málo místa na noťasu ,já znám PSPad a TotalCommander a pod.
heslo a user je správně jestli tam u nich není něco špatného.
Já si nevím už rady nerad bych přišel o ty roky co jsem u nich
Tak to vyskusaj cez TC, ktory tam uz mas. Ja ho pouzivam na testovanie FTP pripojeni bezne.
... jen dodám, že PSPad taky umí připojení k FTP.
Jinak FileZilla zabírá po instalaci cca 40 MB. Je docela úsměvné, když někdo napíše, že nemá místo na disku, aby ho mohl nainstalovat...
Kluci už mi to jede já jsem klikl na odkaz WebFTP v administraci po přihlášení to se vyplnilo samo a heslo jsem si obnovil na to samé díky
Zas mi to nejde
tomu to nerozumím
To asi nebude něco, co můžeš opravit sám. Obrať se na podporu.
Pouzivaj TC alebo ten PSPad a nie webove rozhranie.
Chyba nie je vynimocne u teba, ale v ich zdrojovom kode.
Už mi to zas funguje chyba byla tentokrát u nich.Já nemohu používat TC nebo PSPad protože tady není rychlý internet nebo jsou na něm kurvítka schválně "aby klienti jako já "neměly to tak jednoduché díky
Jak souvisí rychlost internetu s použiváním jiným programů?
Nijako, ale nechame ho v tom.
Když jsem použil PSPad a zdejší internet tak mi nešlo připojit protokolem FTP k serveru ale jakmile jsem udělal z mobilu hotspot a použil mobilní data "mimochodem mobilních dat nikdy není dost "tak mi to jde .Uvažoval jsem i o blokaci IP adresy ale to nebude ten důvod ale ta prokletá WiFi
Já musím použít mobilní data když chci telefonovat přes whatsapp prostě přes místní WiFi to nejde
Zeptej se, co všechno je tam blokované ... třeba zrovna FTP může být (ne IP adresy, ale protokoly).