Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde vypalovat DVD

Vypalování DVD v Neru 7 mi fungovalo pořád OK. Po jednom vypalování ovšem když jsem chtěl vypálit další DVD běžným způsobem, který jsem vždy používal se mi ve finále objeví tato hláška : Nelze připravit data pro vypálení: Příprava sekce selhala:Přepočet kodování se nezdařil. 1)-Provedl jsem přeinstalaci a opravu Nera - nic, 2)-nakonec jsem použil a obnovil mojí uloženou zálohu celých nových Windows v Acronisu ve které jsem měl dobře fungující Nero ,kterou používám jen ve vyjímečných případech, (když mi padne Windows nebo chytnu vira) ale chyba je stále stejná. Podle všeho to vypadá že je chyba ve vypalovačce nic jiného už nezbývá - si myslím, nebo jesli máte někdo jiný návrh jak odstranit chybu? Díky

upřesním: stáhl jsem si 9 dílů Nemocnice na kraji města v Rapidshare, jsou v avi souborech a 6 dílů jsem s toho normálně vypálil ovšem u těch ostatních mi vyskočí ta hláška jak už jsem psal.Na vypalování používám Nero Premium 7.0.1.2 a tam je v zadání vytvořit vlastní DVD video/přidat videosoubory a po načtení a odklikání se mi vypálí ale né všechny. V počítači mi jdou normálně přehrávat všechny bez rozdílu.

No ano, před vypálením (nebo dokonce v jeho průběhu?) dochází ke konverzi avi na DVD-Video. To se nezdaří a selže tak i vypalování. Pokud vůbec potřebujete tento převod dělat (váš přehrávač nepodporuje AVI?), dělejte ho odděleně od vypalování. Až se zdaří (tuším se aplikace jmenuje Nero Recode), vypalte vytvořené soubory jako DVD-Video. Pokud konverzi nepotřebujete, vypalte hned několik avi souborů na disk jako data (Data DVD).