Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce úloh - nezobrazuje jména uživatele procesů

Dobrý den,
Velmi vás prosím o pomoc. Na nově instalovaných Windows XP prof. včetně všech aktualizací (SP3) mi správce úloh (taskmgr.exe) ve sloupci JMÉNO nezobrazuje jména vlastníka procesů, s vyjímkou řádku Nečinné procesy kde je v tomto sloupci zobrazeno SYSTEM. Ostatní pole ve sloupci u všech procesů jsou prázdná :-/.
I přes veškerou snahu o nápravu jsem neuspěl a netuším proč... Možná to přijde někomu nepodstatné, ale snažím se "šířit osvětu" s nepoužíváním Administrator účtu jako pracovního, a právě tohle pro uživatele důležité pro pochopení problematiky...

Děkuji za odpovědi a pomoc, kterak toto vyřešit.

Ano userinit se spouští, je zodpovědný za nastartování user profilu. pouští se při startu systému. Pokud správce úloh spustíš před ukončením userinit, nezobrazí se jména. Až když userinit inicializuje profil, začnou se ve správci jména zobrazovat. Vždycky stačilo správce ukončit a zase spustit - jména zobrazena.

Je možné, že omezený účet má zobrazení zakázáno. Vyzkoušej process explorer, jestli i tam se jména nezobrazují.

Process explorer/view/select columns - vybrat user name. Jsou vidět?

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb8 96653.aspx

Vyřešeno! Moc vám děkuji za pomoc!!
Abych byl upřímný tenhle problém jsem si "zavařil" sám. V rámci zabezpečení a optimalizace systému vypínám některé zbytečné služby a mezi nimi i službu Terminal. Samozřejmě jsem měl snahu řešit to přes services.msc ještě před položením dotazu zde, ale nemyslel jsem, že problém způsobuje vypnutí této služby...
Pro příště budu pamatovat! Zase jsem o trochu chytřejší... :-)

Ještě jednou vám děkuji za pomoc a vyřešení problému.