
HP ProBook 455 g6
Ahoj. Prosím vás o pomoc. Když zapnu notebook tak led dioda u napájení notebooku bliká 21 krát oranžově. Pak se na obrazovce objeví vybitá baterie a led dioda se rozsvítí bíle a pak se notebook vypne.
Zkoušel jsem ještě odpojit všechny výstupy na notebooku a také
jsem odpojil napájecí kabel s tím že jsem ještě zkusil podržet tlačítko power po dobu 30 sec a výsledek byl stejný.
Akorát s jedním rozdílem když jsem držel to tlačítko power po dobu 30 sec tak ke konci uplynutí času trvale svítila dioda bíle a pak když jsem pustil tlačítko power dioda zhasla úplně jako v prvním popsaném případě viz nahoře.
Já bych usoudil, že je vybitá baterie
Nebo vadná.
JuMůže být. Jestli už spadla tak nízko že neudrží minimum šťávy tak se NTB nezpane, a zkoušet zapínat notebook bez baterky jen DC už dávno jak u starých NTB stejně nefunguje napájecí obvod zůstane uzavřen. (V tomto případě by musel použít nějaký cheating)
Dřívější kurvítka byli nahrazeny v jinou mnohem efektivnější verzi. Rozbitý NTB uzivatel koupi jiný ale u jiné značky, proč to riskovat, nová baterie ho vyjde levněji a zůstane u HP, hlavně když kape ..
Keď nie je pripojený napájací adaptér, chová sa to po zapnutí ako ?
Uživateli p3v4x taky LED dioda 21x bliká oranžově....
https://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=1930&t=1343312
to je Oko
Trochu to p3v4x rozjel na všech frontách
https://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?f=7&t=230318&p=1797335#p1797335
tak hlavně že všude stíhá odpovídat ...