Co se zvuku týká, měli jsme tenhle televizor, když je začali prodávat v jejich podnikové prodejně na Oravě, dojel jsem si tam pro něj
https://www.oldradio.cz/ts4428.htm
měl i připojení na vnější pasívní reprobedny, ale zvuk měl celkem kvalitní, tak jsem to nemusel řešit.
Současné placky nemají prostor na kvalitní repráky a zvuk podle toho vypadá.
Jednou jsem narazil na diskusi, jestli je lepší si koupit soundbar nebo domácí kino, utrousil jsem své, že by mi stačil výstup na pasívní reprobedny, týpek mi na plnou hubu (spíš na plnou klábosnici) napsal co si myslí o mé inteligenci, tak jsem se zastyděl a odešel jsem zdechnout do houští.