Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - po naplnění cartridge stále ukazuje, že je prázdná

Ahoj může mi někdo poradit?Došla mi barva a tak jsem si koupila sadu na doplnění.Cartridge jsem doplnila,ale přesto mi to stále ukazuje,že je mám prázdné.Nevím co dál.Z takovou mi zaschnou trysky a budu v pr.Mám tiskarnu canon pixma mp 210 na tuto jsem toho moc na pomoc nenašla.Prosím poraďte mi někdo.:.(

Změna předmětu, původně: Tiskárna
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Smazano patnact "í" (mif)

Já jsem to pochopila ! Zase nejsem tak blbá a umím číst ! ale mě po vložení barevné cartridge stále bliká C kontrolka a nechce mi tiskárna barevně tisknout ! Stále mi to hlásí , že ať vyměním cartridge , že je prázdná ! Tak s tím mi poraď co mám dělat ! Protože ani hloubkové čištění mi nepomáhá ! To,že mi to ukazuje na obrázku že je prázdná je mi zcela jedno ! nemusím vidět kolik barvy tam je ....tak prostě až dojde , tak dojde , ale mě netiskne vůbec ! PROČ ?

Upraven počet vykřičníků a otazníků (DWarf)

ale mě po vložení barevné cartridge stále bliká C kontrolka

Že tě bliká kontrolka je možné, ale v tom případě jde o neoriginální cartridge. Takže kupte originál barevnou cartridge a vyměňte ji. Poradil bych i číslo, ale nevím, o jaký typ tiskárny jde.

ano , není to originální cartridge CANON ! Jedná se o kompatibilní cartridge jiného výrobce , ale to by sand neměl být problém ne ? vždyť je zcela schodná s originálem ! a ke všemu jsem u nich zakoupila barevnou a černou cartridge a černá mi normálně funguje , jen tu barevnou mi to nevzalo a nechce tisknout , tak čím to je ? PS: přeci ji jen tak nevyhodím když je nová a zcela plná !!!!